Ceviz ağaç masa

Doğal Mobilyalar ile Evinizi, Ofisinizi ve Özellikle Kendinizi Şımartın…

Doğal Mobilyalar ile  Evinizi, Ofisinizi ve Özellikle Kendinizi Şımartın…

Şüphesiz Doğal mobilyalarla yaşamak, değerini bilenler için tadına doyulmayacak güzellikte bir duygudur.  Bunu Artikel Dizayn’a geldiğimde Firma sahibi Nesrin Oğuz ve Birol Ulaşan ile tanışmamla birlikte bilhassa kendim yaşıyorum.  Gerçekten  de ilk iş hayatıma böyle sıcak bir ortamda, tecrübeli ve işini  gerçekten severek yapan insanların yanında olmak benim geleceğime de olumlu yönde katkısı olacağına inanıyorum. Bu bakımdan kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ağaç kütüğünden hiçbir işlem yapılmadan sadece şekillendirilerek üretilen doğal ağaç kütük mobilyalar  günümüzün yeni trendleri haline gelmeye başladı. Son zamanların modası haline gelen masif ahşap mobilyaları her yerde görmeye başladık.  Kullanılan malzeme birinci  sınıf olup, birinci sınıf işçilikle bütünleştiğinde ortaya çıkan sonuç  gerçekten gözalıcı oluyor.

Bir mobilya Size ait olacaksa sizin kadar özel olması çok önemlidir. Tasarımı gerçekten de yaratıcı ahşap mobilyalar, ahşabın sıcaklığı, kendine has dokusu ve  rengiyle onu seçen kişinin tarzını ve ruh halini yansıtır. Ahşabın insanın ruh halinde yaptığı değişimleri hepimiz artık biliyoruz. Ahşap insanın elektriğini ve stresini alır, insanı rahatlatır, huzur ve sevgi verir. O yüzdendir ki son yıllarda ahşap mobilyalar da, ahşap masa kullanımında, doğal sehpalar, ve ahşap sandalyeler ya da ahşap objeler kullanımında artış gözlenmektedir.

Evinizde bu ruhu yakalamak düşündüğünüz kadar zor değil. Her insan kendi başına bir dünyadır ve her dünyanın renkleri, duygusu bambaşkadır.

Tabi devir değişti. Mobilyalar da değişti.  Kişiye veya beklentilere göre değişen tercihler,  mekanlarınızın ölçülerine göre  her zaman örtüşmeyebilir. Bu durumda, sizin zevk ve beğenilerinize uyan ürünler  mekanınıza ve koşullarınıza göre  imalat yapılmaktadır. Örneğin çok beğendiğiniz bir ahşap köşe koltuk ya da bahçeniz de veya terasınızda bir ahşap oturma takımı sizin mekanınız  için büyükse,  o mobilyaların  sizin için üretilmiş haline özelleştirilmiş mobilya denir. Özelleştirilebilir mobilyalar sayesinde, cafenizi, ofisinizi  veya evinizi, seri üretimle sınırlanan kalıplar içine sıkıştırmazsınız ve kendi tarzınızı size özel çözümlerle yakalayabilirsiniz. Böylelikle hem trend tasarımlara erişebilir, hem de size özel  ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Siz de bahçenizde alışılagelmiş mobilyalar yerine,   ağaç gövdelerinden yapılmış doğal  masif ahşap mobilyalar ile renk ve hava katmak istemez misiniz?

Peki ya ahşabın en doğal halleri gerçekten de hem evimize hem de bize daha çok yakışmıyor mu?

Hayallerini kurduğunuz daha verimli çalışabileceğiniz ofisinizde ”doğal masa ve  ”doğal bir dolap” ya da” doğal kütük sehpa ”sahibi olmak istemez misiniz?
Eğer cevabınız evet ise bizimle bir kahve içmeye ne dersiniz? Biz kahvelerimizi yudumlarken evinizin, cafenizin, restaurantlarınızın dekorasyon işlerini konuşabiliriz.

ESRA KÖSE